מי אנחנו?

תיכון רוז-מצקין הינו תיכון הזדמנות שנייה הממוקם בשכנות כפר שלם בתל אביב, הקולט בשעריו נערים ונערות אשר נשרו ממסגרות חינוכיות אחרות בעיר תל אביב ובערים שכנות. 

חזון בית הספר הוא להצמיח בוגרים ובוגרות המאמינים ביכולתם להשפיע על גורלם ולפרוץ כל תקרה באשר היא, להתגייס לשירות משמעותי בצבא או להתנדב למסגרת חלופית משמעותית, ולאחר מכן להיות אזרחים מיטביים בחברה הישראלית, אזרחים גאים המשכילים לכלכל את עצמם ולתרום לחברה. אנו בצוות בית הספר מאוד מאמינים בחוסן הפנימי הנרכש שמגיע עם הנתינה והתרומה לאחר. 

על מנת לממש את חזון בית הספר, אנו משקיעים משאבים רבים ומגוונים, ושואפים ליצור לתלמידים ולתלמידות אקלים ערכי, חינוכי ולימודי, המלא בכלים למיצוי הפוטנציאל האינדיווידואלי של כל תלמיד ותלמידה. 

מעבר למקצועות הלימוד וההכוונה להשגת תעודת סיום איכותית ומשמעותית, אנו משקיעים רבות בפן הטיפולי, ומעניקים לתלמידינו סיוע רגשי באמצעות צוות טיפולי נרחב הכולל שתי יועצות, עובדת סוציאלית, מטפלת באמנות, מטפל באמצעות כלבים ומורה למוזיקה ומעל לכל שיח אנושי ומכבד הרואה כל תלמיד ותלמידה כעולם ומלואו.

בימים אלה אנו עושים את הצעדים הראשונים לעבר הגשמת חלום נוסף – הקמת מיזם עסקי חברתי.

אנחנו מאמינים שלמידה ממקור ראשון, תוך התנסות מעשית, היא הלמידה המשמעותית ביותר והמלמדת ביותר, ולכן אנחנו פועלים בשיתוף פעולה עם עיריית תל אביב וקבוצה של יזמים שנרתמו לנושא בלב שלם תוך אמונה אמתית ביכולת של כל הגורמים להמשיך ולסלול את הדרך אל עבר עתיד טוב יותר עבור תלמידנו. 

03-7394560

©2019 by תיכון רוז מצקין. Proudly created with Wix.com